קטגוריות
כללי

דילים וקופונים לקניות – איך עושים את זה נכון?

מי מאיתנו לא אוהב קופונים ודילים? בעידן כמו שלנו, הצרכנים זיהו את הכוח שלהם וכיום יודעים כיצד להתאגד בכוח רכישה. אז איך מוצאים דילים וקופונים לאלי אקספרס, וחוסכים סכומים רבים של כסף?

הזמנה מהאינטרנט

במיוחד בתקופה האחרונה, רבים בוחרים להזמין פריטים מהאינטרנט. קיימות לא מעט סיבות לכך – לא היה ניתן לצאת מהבית לתקופה ארוכה, הקניונים היו סגורים, ושוק הקניות אונליין חגג. סיבה נוספת שעודדה את הקניות מהאינטרנט היא הקושי הכלכלי, עובדים רבים היו בחל"ת, מפוטרים, או ללא עבודה, מה שגרם לאנשים לחשוב על פתרונות רכישה זולים יחסית. עבור רבים, כבר לא בא בחשבון לרכוש בקניון בגדים יקרים, והם מזמינים את הבגדים מהאינטרנט מחברות כמו אלי אקספרס או שיין.

מי מאיתנו לא אוהב דילים וקופונים לקניות?

ברגע שמספר רב של צרכנים מתעניינים באותו מוצר, ניתן לקבל הנחה עבור קבוצת רכישה. קיימים לא מעט אנשים שמפרסמים באינטרנט קישורים לרכישה באלי אקספרס, הקישורים מציעים הנחה על מגוון רחב של מוצרים, והמפרסם מקבל עמלה על כל אדם שהגיע דרך הקישור שלו. מדובר באינטרס משולש של שלושת הצדדים- אינטרס של מוכר המוצר שמקבל תנועה רבה של לקוחות, אינטרס של המשווק לקבל עמלות על הרכישות דרכו, ואינטרס של הלקוח לקנות את המוצר שחיפש במחיר מוזל. עם זאת, כדי להימנע מלהיכנס לקישורים מפוקפקים.

דילים וקופונים דרך אתרים

קיימים אתרים לדילים וקופונים כמו דוד אלי או קבוצות פייסבוק שמאגדים את תחתיהם מגוון רחב של דילים במגוון רחב של תחומים – אופנה, בית, אלקטרוניקה, מטבח, תחבורה, אביזרים, נוי, והרשימה עוד ארוכה. הגולשים יכולים למצוא תחת קורת גג אחת, ולרכוש פריטים במחיר משתלם.

מה מושך את הישראלים לקנות באלי אקספרס?

אם יש תכונה שמאפיינת את הישראלים, היא שהם לא אוהבים לצאת פראיירים. אלי אקספרס מציע מבחר של מוצרים במחירים זולים, ולעיתים אפילו מצחיקים. הישראלים מנצלים את ההזדמנות לרכוש את אותם פריטים רק במחירים זולים. הממשק של אלי אקספרס הוא מאוד ידידותי למשתמש. מנוע החיפוש של אלי אקספרס מאפשר לחפש בצורה יחסית ברורה את מה שחיפשתם, ואף למקד את החיפוש.

הממשק למשתמש הוא יחסית אינטואיטיבי, תוכלו לראות על כל פריט את הדירוג שלו, הביקורות עליו. כך תוכלו לבחור בבחירה הטובה ביותר עבורכם.

קבלת נקודות באלי אקספרס

כאשר אתם משחקים באחד המשחקים של אלי אקספרס, או כותבים ביקורת על אחד המוצרים, אתם מקבלים "מטבעות" לרכישה. במידה ותיכנסו לעשות "צ'ק אין" יומי במשך מספר ימים ברצף. בהתאם לסכום המטבעות שצברתם, תוכלו לקבל מגוון של הטבות. הנקודות יכולות להיות תקפות רק עבור דברים מסוימים, ותוכלו לבחור מבין מספר אופציות.

"אולי תאהבו גם"

לאחר שבחרתם פריט כלשהו והוספתם אותו לעגלה, האתר יציע לכם פריטים נוספים שאולי תאהבו, בהתאם לסגנון של הפריטים שבחרתם. כך ניתן להרכיב סל קניות מושלם, שישלים לכם את הסט. בטרם הרכישה, כדאי לחפש במגוון אתרים אחר דילים וקופונים, כדי להוזיל את סל הקניות שלכם. בהזמנות הראשונות שלכם אלי אקספרס מפנק בהנחות, ומציע דילים וקופונים לקניות שמוזילים את הסל.