קטגוריות
כללי

הסוד של המוסכניקים – היכן ניתן למצוא מצברים בזול?

רובנו לא רגילים לשמוע את המילים ״מצברים״ ו״זול״ יחד באותה מילה, אולי במשפט – ״מצברים זה לא זול״. אחרי שתקראו את המדריך הבא, תדעו את הטריקים של המומחים למציאת מצברים זולים, מבלי להתפשר על האיכות.

רכישת מצבר חדש כבר לא גורמת ל״חור בכיס״

אם בעבר היינו חוששים מהרגע בו נצטרך להחליף את המצבר ברכב, כיום מדובר בעלות סבירה והוגנת. כדי לחסוך בסכומי הכסף שאתם מוציאים על מצברים לרכב אחת ל-3-4 שנים, כדאי להקדיש את הזמן לעשות חקר שוק, ולברר כיצד ניתן לחסוך בעלויות המצברים.

מצבר במבצע – מציאת הטיימינג הנכון

כמו בכל התחומים, מבצעים הם דבר בא והולך. כאשר דגם חדש של מצבר מגיע לארץ, או שמתקיימת השקה מסוימת, זו הזדמנות מצוינת לרכישת מצבר חדש, משום שסביר להניח שאותו המצבר יהיה במבצע על מנת לעודד את הרכישה. לפני שתמהרו לרכוש מצבר רק כי הוא במבצע, ודאו שהוא אכן מתאים לרכב שלכם.

אורך חיי מדף של מצבר – גם כשהוא לא בשימוש

עובדה חשובה שלא רבים מכירים, היא שמצבר צובר בלאי גם כשהוא אינו בשימוש. חשוב לזכור זאת, כאשר תמצאו מצבר שמתאים לרכב שלכם במחיר ומבצע, ותתפתו לקנות אותו ל״יותר מאוחר״, כשהמצבר הנוכחי יסתיים. המלצת המומחים היא להימנע מקנייה מוקדמת מדי של המצבר, ולקנות את המצבר החדש בסמוך למועד ההרכבה שלו ככל האפשר. במידה וראיתם מצבר במחיר אטרקטיבי, ועברו 3-4 שנים ממועד החלפת המצבר האחרון, ניתן לרכוש את המצבר.

מצבר עד הבית

אם בעבר היינו נדרשים להניע את הרכב עם כבלים ולנסוע למוסך הקרוב, היום ניתן להזמין שירות החלפת מצבר עד בית הלקוח. בית המצברים יכול לספק עבורכם שירות מקצועי ונעים, יחס סבלני, וטיפול מקצועי. מדובר בשירות שיכול לעשות הבדל, ולחסוך את הטרחה הכרוכה בהנעת הרכב והגעה למוסך.

הרכבת המצבר על ידי המומחים

חשוב לזכור שהרכבת מצבר ברכב צריכה להתבצע בצורה בטוחה, כדי למנוע סכנות של חשמול או נזקים אחרים שעלולים לקרות לרכב. שימו לב שאתם מפקידים את הרכב בידיהם של אנשי מקצוע, בעלי ניסיון רב שיודעים להתאים את סוג המצבר לסוג הרכב בצורה הטובה ביותר. הימנעו מלפנות למקומות או גורמים שאינם מורשים, שעלולים לסכן את הרכב או להרכיב מצבר שאינו מתאים. זכרו שכשמדובר במצבר לא כדאי להתפשר, לא על המחיר ולא על האיכות.

מצבר זול הוא עדיין איכותי

יש לא מעט אנשים שחושבים שמצבר זול הוא פחות איכותי, ומעדיפים לשלם מחיר מופקע רק בשביל להיות בראש השקט.  בפועל, מחירו של המצבר אינו מצביע כלל על האיכות שלו. מה שפועל יקבע את האיכות של המצבר הוא המקוריות שלו, היצרן, סוגו וכמובן התאמתו לסוג הרכב. אין שום סיבה לשלם יותר על מצבר שתוכלו למצוא בזול בבית המצברים. כך תוכלו לצאת מסיטואציה מתסכלת של מצבר שהתקלקל עם חיוך על הפנים, ובתחושה טובה, שרכשתם מצבר איכותי במחיר הוגן ומשתלם.

מצבר לכל סוג כלי תחבורה

בין אם מדובר בקלנועית, רכב, אופנועי ים, בבית המצברים תוכלו למצוא מצברים שונים שיתאימו לצרכים שלכם.