קטגוריות
כללי

למה כדאי לכם לבחור דווקא בפרדס חנה?

תחום הנדלן הוא תחום מאד חם בארץ, נכון שיש עליות וירידות ונכון להיות השוק קצת קפוא, אבל אל תתבלבלו רוב המומחים חושבים שהשוק הזה יחזור להיות רותח ברגע שנחזור לשפיות והתקופה האחרונה תהיה רק זכרון ישן.

ברגע שזה יקרה, המחירים יקפצו למעלה בגלל שבשנתיים האחרונות כמות הבנייה ירדה משמעותית וכשאין בניה חדשה המחירים בדרך כלל מזנקים.

אז למה דווקא פרדס חנה?

בפרדס חנה אוכלוסיה מגוונת והיא מתפתחת וגודלת במהירות, ניתן למצוא מגוון רחב של בתי ספר ותיכונים ובמקום נותנים דגש מאד גדול לחינוך, מהישוב ניתן להגיע בקלות גם למרכז וגם לצפון כיוון שהוא קרוב מאד גם לכביש 6 וגם לכביש 4, לכן החיבור בין החלקים מאד קל דרך הישוב. לא בטוח שלא יהיו לכם פקקים בבוקר, אבל בהחלט יש פה יתרון משמעותי ממקומות אחרים.

כמו כן יש תחנת רכבת גם בחלק המערבי שלה וגם בחלקה המזרחי – מה שנותן מענה נוסף לתחבורה.

בואו נדבר על הדירות, דירות בפרדס חנה הן מוצר מבוקש מאד, לצד בניה וותיקה ואיכותית ניתן למצוא לא מעט פרוייקטים חדשים ודירות חדשות, המחירים בחלק הוותיק שלה יכולים להיות מאד אטרקטיביים לזוגות צעירים, במחירים של כ 800-900 אלף שקל ניתן למצוא דירות איכותיות לזוגות צעירים.

ואם בדו משפחתיים ווילות אתם מתעניינים? אז אין בעיה – יש לא מעט בתים חדשים ואיכותיים כמו גם דירות בבנייני מגורים חדשים, המחירים נעים בכיוון המיליון וחצי פלוס, ההמלצה היא בישובים כאלה להתייעץ ולהשתמש בשירותי מתווכים שמכירים את האזור על מנת שיוכלו להציע לכם עסקאות אטרקטיביות, יש לא מעט דירות ובתים בבלעדיות של מתווכים שם באזור ולכן כדאי לבדוק גם את זה ולא רק להסתמך על פרסומים פרטיים.

דירות למכירה בפרדס חנה דיי נחטפות אז כדאי לקחת החלטות מהירות בנושא.

מה לגבי התעסוקה?

אז כמו שאמרנו הקרבה לכבישים יכולה לביא אתכם דיי בקלות לכל מקום במפה, המרכז והצפון פתוחים בפניכם להגעה מהירה.

כמו כן ישנו אזור תעשיה מפותח בצפון ולאחרונה התחילו לדבר על אזור תעסוקה אילנות שיתן מענה נוסף – פארק תעשייה של 250 דונמים! הינה עוד סיבה לקנות שם, כשהפארק הזה יצא לפועל תהיה עליה משמעותית במחירי הדירות באזור.

מה עוד? יש גם את פארק תעשיה קיסריה שהוא גם מרחק מאד קצר וגם שם יש לא מעט מקומות תעסוקה.

לסיכום

אם אתם מחפשים דירה או בית, כדאי לשקול לעבור לפרדס חנה, הישוב מתפתח בקצב מסחרר, קרוב לכל מקום במפה ויש בו חינוך טוב לילדים ומקומות תעסוקה למבוגרים.