קטגוריות
עסקים

שטיפה בלחץ מים – איך זה עובד ולמה זה הניקיון האולטימטיבי

מכירים את זה שאתם רואים מתכת מלאה בחלודה, עובש, וגרפיטי, ומנסים לדמיין כיצד הייתה נראית לפני כל הלכלוך?  היום כבר לא צריך לדמיין, הודות לשטיפה בלחץ מים.
שטיפה בלחץ מים תסייע לנו להוריד כתמים עקשנים, כאלה שדורשים קצת יותר מאמץ על מנת להסיר, אפילו מסטיקים דבוקים.

אז מתי בדיוק צריך שטיפה בלחץ? ואיך עושים את זה נכון?

זה סופו של כל לכלוך

קיימים לכלוכים קשים שלא משנה כמה ננסה לקרצף אותם, הם לא ירדו. בדיוק בשביל מקרים כאלה נוכל להשתמש בשטיפה בלחץ מים. הלחץ החזק של המים חודר לנקבוביות של הקיר או הרצפה, ומסלק את הלכלוך במהירות וללא מאמץ.

רצפה נקייה –  בשביל הלקוחות

שטחים ציבורים נוטים להזדהם במהירות, שכן אנשים רבים דורכים בהם בתדירות גבוהה. במיוחד כשמדובר ברחוב סואן שחשוף לפיח מהמכוניות, מוסך כלי רכב, חניונים, או מפעל תעשייתי. הצורך בניקיון עולה כשמדובר בשטחים ציבוריים, אליהם אנשים מגיעים. למשל, הרצפה בכניסה לבית מלון צריכה להיות נקייה, לקבלת פני האורחים. מדובר ב"רושם הראשוני", של הלקוחות. רוב בתי העסק שואפים לשמור על ניקיון הקירות והרצפות, על מנת ליצור רושם נקי ומקצועי.

יש פיתרון, והוא לא מסובך כל כך – ניקוי בלחץ מים

אנשי מקצוע בתחום השטיפה בלחץ ידעו לנקות כמעט כל לכלוך מכל סוג משטח. גם כשיש צורך בשינוי אסטרטגיה אל מול הלכלוך העקשן, אנשי המקצוע ידעו לעשות זאת. למשל ניתן להשתמש בשטיפה בטמפרטורה של 80 מעלות, על מנת להסיר את הלכלוך היותר עקשן. אנשי מקצוע מן השורה הראשונה יוכלו להבטיח ששום משטח או ציוד לא יינזקו במהלך הניקיון. לא היינו רוצים לגלות בתום העבודה שהקיר התקלף או שלחץ המים פגע באחת המכונות.

שטיפה בלחץ מים בשביל איכות הסביבה

לכלוך עקשן מוביל אותנו הרבה פעמים לשימוש בפתרונות כימיים למיניהם. השימוש בחומרים כימיים עלול לסכן את האנשים בסביבה, ולסביבה עצמה ובכך להוות מפגע סביבתי חמור. מהסיבה הזו, שטיפה בלחץ מים תהיה האופציה העדיפה, כי היא חסכונית במים, עוצמתית, שומרת על הסביבה, ומורידה את הלכלוך.

שטיפת רכבים בלחץ מים

שטיפה בלחץ מים היא לא רק למשטחים, רצפות וקירות, אלא גם לרכבים. השטיפה בלחץ מים מסירה את כל סוגי הלכלוך, תוך שמירה על הרכב ללא שריטות. בטרם שטיפת הרכב יש לוודא שהוא סגור היטב כדי למנוע חדירת מים לפנים הרכב. שטיפת רכב השכונתית לרוב תציע ניקיון בלחץ מים.

בטיחות לפני הכול

שטיפה בלחץ מים לא נשמעת מסוכנת יותר מדי, אבל קיימות מספר סכנות שיש להיזהר מהן. בטרם השטיפה בלחץ מים, יש להזיז את מוצרי החשמל מהאיזור הרטוב, ובכך למנוע התחשמלות או קלקול של המכשירים. סכנה נוספת היא סכנת ההחלקה, ולכן יש להפקיד את המלאכה בידי אנשי המקצוע. יש להרחיק את עוברי אורח מהאזור בו נבצע את הניקוי. ניתן לתחום את האזור בסרט לסימון, למנות סדרן שימנע מעבר של אנשים בסמוך למכונה, או לבצע את הניקיון בשעות הבוקר המוקדמות, או שעות הלילה המאוחרות.

בסופו של דבר, לא כדאי להתפשר בבחירת אנשי המקצוע עבור ניקיון המשטחים שלנו.